The Kar Suites Alsancak

İzmir’in en değerli lokasyonlarından biri Alsancak’ta konumlanan The Kar Suites Alsancak, kusursuz estetik anlayışı, özenle tasarlanmış daireleri, sosyal alanları ve modern peyzajı ile şehrin içinde ama şehrin stresinden uzak, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Modern çizgilerle tasarlanan lobisi misafirlerinizi ferah bir ortamda karşılama fırsatı sunarken, lobi çıkışında bulunan iç bahçe iki blok arasında kolaylıkla geçiş yapabilme ve yeşilliklerle iç içe olabilme imkanı tanıyor. Çatı katında yer alan fitness&pilates stüdyosu ve sauna günün yorgunluğunu atmanızı sağlarken, barbekü ve oturma alanları sevdiklerinizle keyifli zaman geçirme ayrıcalığı yaşatıyor. The Kar Suites Alsancak her daireye özel kapalı otoparkı, depolama alanı ve jenaratör sistemi ile yaşamınıza konfor katmaya devam ediyor. Acil durumlar için bulunan sığınağı, özel eğitimli güvenlik ekibi ve 24 saat kameralı kontrol sistemi ile güvenli bir yaşam sağlıyor.

Interkom ve akıllı ev sistemini içinde barındıran projede tüm daireler kalite anlayışını yukarıya taşıyacak şekille tasarlandı. Mekansal ayrıcalıkların hissedildiği loft daireler, yüksek tavan, ferah bir bakış açısı ve ince detaylardan oluşan şık bir mimariye sahip.

Alsancak’ın en seçkin projelerinden biri olmayı hedefleyen The Kar Suites Alsancak, 1+1, 2+1, 3+1 ve loft dairelerden oluşuyor. Şu anda inşaat aşamasında olan projenin 2022 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

www.thekarsuites.com

Yer: Alsancak / İzmir

Tamamlanma Tarihi: 2022 Aralık

Kullanım: Konut

Yer: Alsancak / İzmir

Tamamlanma Tarihi: 2022 Aralık

Kullanım: Konut