The Kar Suites

İzmir’in en değerli lokasyonlarından biri Alsancak’ta konumlanan The Kar Suites, kusursuz estetik anlayışı, özenle tasarlanmış daireleri, sosyal alanları ve modern peyzajı ile şehrin içinde ama şehrin stresinden uzak, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Yeşilliklerle çevrili iç bahçe, lobi, fitness ve pilates stüdyosu, sauna, jakuzi, toplantı ve sinema odası ile keyif ve konforu bir arada sunan The Kar Suites’de ayrıca kapalı otopark, özel eğitimli ekip ile 24 saat güvenlik, 24 saat kameralı kontrol sistemi, jeneratör sistemi, her daireye özel depolama alanı ve acil durumlar için sığınak bulunuyor.

Interkom ve akıllı ev sistemini içinde barındıran projede tüm daireler kalite anlayışını yukarıya taşıyacak şekille tasarlandı. Mekansal ayrıcalıkların hissedildiği loft daireler, yüksek tavan, ferah bir bakış açısı ve ince detaylardan oluşan şık bir mimariye sahip.

Alsancak’ın en seçkin projelerinden biri olmayı hedefleyen The Kar Suites 1+1, 2+1, 3+1 ve loft dairelerden oluşuyor. Şu anda inşaat hazırlık aşamasında olan projenin 2022 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Location:

Date of Completion:

Usage: